preloader

O mnie

Łączę projektowanie rozwiązań (procesów, doświadczeń klienta) z zarządzaniem i przywództwem, bo jedynie liderzy otwarci na ludzi i nowe pomysły mają szansę na rozwój. To oni będą wyznaczali swojej branży kierunek działania i wyróżnią się na rynku podobnych produktów i usług.

Dorota Rycharska

Jestem właścicielką i twórczynią #AgileBiznes – koncepcji transformacji firm opartej na ogromnej wprawie w zarządzaniu organizacjami oraz wdrażaniu do biznesu najlepszych rozwiązań metodologii Agile. Dzięki umiejętności twórczego rozwiązywania problemów, wspieram budowanie przyjaznych procesów i doświadczeń na ścieżce klientów.

Jestem absolwentką SWPS – UX projektowanie usług, absolwentką Management Development Program ICAN Institute, socjolożką, ekonomistką,  certyfikowaną Agile PM i Prince2 PM, projektantką Design Thinking, certyfikowaną konsultantką MaxieDISC.

 

Oprócz działalności doradczej współprowadzę w Gdańsku docenianą przez klientów firmę usługową.

bulb
arrows

Skuteczne wdrożenia zmian w firmach

Posiadam 20 lat doświadczenia biznesowego, w tym 7 lat w zarządzaniu rozległymi sieciami sprzedażowymi i obsługowymi, 5 lat udziału w strategicznych projektach w branży ubezpieczeniowej oraz 4 lata w budowaniu i wdrażaniu modeli obsługowych i sprzedażowych.

Przez ostatnie 7 lat przeprowadziłam prawie 5000 godzin doradczych i ponad 2000 godzin szkoleniowych z zakresu stosowania Agile w biznesie, budowania modeli biznesowych, tworzenia ścieżek procesowych, doświadczeń klienta oraz budowania kompetencji menadżerskich i przywódczych.   

Zapraszam również na blog #AgileBiznes

Przygotuj się na eksplorację #AgileBiznes, w którym łączymy elementy zwinnego zarządzania projektami z kluczowymi umiejętnościami menedżerskimi potrzebnymi do efektywnego prowadzenia firmy.

Dzięki wiedzy opartej na autentycznych doświadczeniach, lekturach oraz zrealizowanych projektach, będziesz miał/a możliwość zgłębić tematy związane z zarządzaniem firmą, zespołem i sobą. W naszych wpisach znajdziesz inspirujące historie sukcesu, praktyczne porady dotyczące implementacji Agile w biznesie oraz analizę najnowszych trendów w dziedzinie zarządzania.

Masz pomysł?
Zróbmy to dobrze!

Spełniamy Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych Polskiej Izby Firm Szkoleniowych (SUS 2.0):

Nr rejestracyjny certyfikatu: DEKRA/SUS/000246/2

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Firm Szkoleniowych oraz jesteśmy wpisani do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem ewidencyjnym: 2.22/00128/2023