O mnie

 

Dorota Rycharska

Kilka słów o mnie

Łączę projektowanie rozwiązań (procesów, doświadczeń klienta) z zarządzaniem i przywództwem, bo jedynie liderzy otwarci na ludzi i nowe pomysły mają szansę na rozwój. To oni będą wyznaczali kierunki działania i wyróżnią się na rynku podobnych produktów i usług.

20 LAT DOŚWIADCZENIA

Skuteczne wdrożenia
zmian w firmach

Kreatywne rozwiązywanie problemów

Jestem właścicielką i twórczynią #AgileBiznes – koncepcji transformacji firm opartej na ogromnej wprawie w zarządzaniu organizacjami, wdrażaniu do biznesu najlepszych rozwiązań metodologii Agile oraz umiejętności twórczego rozwiązywania problemów, finalnie budujących przyjazne procesy i doświadczenia na ścieżce klientów.

Jestem Dyrektorem Zarządzającym Agile Biznes, absolwentką Management Development Program ICAN Institute, socjologiem, certyfikowanym Agile PM i Prince2 PM, projektantem Design Thinking., certyfikowany konsultant MaxieDISC.

Oprócz działalności doradczej współprowadzę w Gdańsku firmę usługową, docenianą przez klientów .

 

W TOP 5 Moich mocnych stron według badania Gallupa, najlepsze rezultaty w ramach projektów realizowanych dla klientów pomagają mi osiągać następujące cechy:

  • Jako maksymalista widzę talenty i mocne strony u innych oraz wnoszę w ich pracę wartość.
  • Jako strateg mam zdolność do wymyślania i wynajdywania najlepszych sposobów działania. Patrzę z odległej perspektywy, dzięki czemu dostrzegam złożoność sytuacji oraz umiem określić alternatywne sposoby działania, które mogą być szybko zastosowane w odpowiedzi na problemy.
  • Jako aktywator sprawiam, aby rzeczy się działy. Mam zdolność obracania myśli w działanie, więc jeśli podejmę decyzję - od razu przechodzę do działania.
  • Jako  odkrywca mam naturalną zdolność do rozwiązywania problemów z wielu perspektyw. Myślę nieszablonowo,  fascynują mnie nowe pomysły i koncepcje, które przychodzą mi z łatwością.
  • 5 TOP cech to empata, dzięki niej buduję i dbam o relacje, wczuwam się i rozumiem emocje otaczających mnie osób,  w rezultacie pomagając ludziom wyrazić swoje uczucia i oddać im głos w ich życiu.

 

Agile Sp. z o. o jest członkiem Polskiej Izby Firm Szkoleniowych

Zapraszam również na mój blog #AgileBiznes

Na podstawie osobistych doświadczeń i rozmów z przedsiębiorcami dzielę się elementami nowoczesnej teorii zarządzania.

W mojej pracy łączę elementy Agile z kluczowymi umiejętnościami menedżerskimi koniecznymi do efektywnego zarządzania firmą, Design Thinking oraz budowaniem modeli biznesowych z wykorzystaniem Business Model Canvas.

Odnajdziesz tu na nowo przestrzeń i zapał do wdrażania “nośników” sukcesu w zarządzaniu firmą, zespołem i sobą.

 

WIESZ CZEGO POTRZEBUJESZ ?

złóż własną propozycję

X