Umów się na spotkanie

O mnie

Jestem właścicielką i twórczynią  #AgileBiznes – koncepcji transformacji firm opartej na ogromnej wprawie w zarządzaniu organizacjami, wdrażaniu do biznesu najlepszych rozwiązań metodologii Agile oraz umiejętności twórczego rozwiązywania problemów, finalnie budujących przyjazne procesy i doświadczenia na ścieżce klientów.

Jestem socjologiem,  absolwentką Management Development Program ICAN Institute, MBA National Louis University, certyfikowanym Agile PM i Prince2 PM, projektantem Design Thinking oraz certyfikowanym konsultantem MaxieDISC. Ukończyłam wiele kursów i szkoleń z obszaru zarządzania. Dzięki temu sprawnie upraszczam procesy w firmach, łącząc doświadczenie w biznesie i pracy projektowej.

Od ponad 20 lat zajmuje się rozwojem menadżerów i organizacji. Przez 15 lat pełniłam funkcje zarządcze Grupie PZU w obszarze sprzedaży i back-office, uczestniczyłam w ogólnopolskich projektach wdrażających zintegrowane zmiany w obszarze sprzedaży/back-office/finansów oraz współtworzyłam projekt TOP 30 Liderzy zmian, w ramach  którego modelowaliśmy zmiany w kierunku budowania kultury organizacyjnej zorientowanej na wynik i klienta, a także angażującej pracowników. Przez 4 lata koncentrowałam się dodatkowo na budowaniu i wdrażaniu modeli obsługowych i sprzedażowych w ramach ogólnopolskich projektów.

Wielokrotnie stawałam w roli lidera zespołów,  przez 7 lat w roli dyrektor regionalnej, zarządzającej 5 województwami, osiągającej ze wspaniałymi zespołami najlepsze wyniki w ogólnopolskich rankingach. Po doświadczeniu korporacyjnym, od 2016 roku realizuję projekty kompleksowego wsparcia firm, skierowane na: rozwój firmy lub jej restrukturyzację, rozwój zespołu i kompetencji lidera. Dzięki wypracowanym metodom pomagam sprawnie przeprowadzać procesy zmiany w firmach.

Oprócz działalności doradczej współprowadzę w Gdańsku firmę usługową, docenianą przez klientów oraz jestem członkinią rady programowej Lady Business Club.

Co mnie wyróżnia?

  • Systemowe podejście do wyzwań. W projektach biznesowych, którymi zarządzam stawiam na przemyślaną strategię, prostotę, dobrą komunikację i opinię zwrotną  – największe wartości zwinnego biznesu.
  • Dar do pracy z ludźmi, który pozwala mi na osiąganie bardzo dobrych efektów. Pomagam maksymalizować wartość biznesową za pomocą właściwych procesów realizowanych w odpowiednim zakresie i oczekiwanym czasie.

Zapraszam również na mój blog #AgileBiznes

Na podstawie osobistych doświadczeń i rozmów z przedsiębiorcami dzielę się elementami nowoczesnej teorii zarządzania. W mojej pracy łączę elementy Agile z kluczowymi umiejętnościami menedżerskimi koniecznymi do efektywnego zarządzania firmą, Design Thinking oraz budowaniem modeli biznesowych z wykorzystaniem Business Model Canvas.

Odnajdziesz tu na nowo przestrzeń i zapał do wdrażania „nośników” sukcesu w zarządzaniu firmą, zespołem i sobą.

Zapraszam!

 

 

Cresta Facebook Messenger

Subscribe to our newsletter