Dorota Rycharska

Dorota Rycharska

modele biznesowe, zarządzanie, przywództwo, design thinking, UX

Właścicielka i twórczyni #AgileBiznes – koncepcji transformacji firm opartej na wdrażaniu do biznesu najlepszych rozwiązań metodologii zwinnych oraz umiejętności twórczego rozwiązywania problemów, które budują przyjazne procesy i doświadczenia klientów.  

Absolwentka Management Development Program ICAN Institute, socjolog, certyfikowany Agile PM i Prince2 PM, projektant Design Thinking, certyfikowany konsultant MexieDISC.

Specjalizuje się z projektowaniu doświadczeń klientów i organizacji procesów oraz zarządzania zespołami i rozwoju kompetencji menadżerskich. Prowadzi sesje mentoringowe w liderami pragnącymi rozwijać cechy przywódcze. Ma ogromne doświadczenie w biznesie oraz branży healthcare.

Oprócz działalności doradczej współprowadzi w Gdańsku firmę usługową, docenianą przez klientów.

Małgorzata Amarjan

Małgorzata Amarjan

zarządzanie w medycynie

Doradca kadry managerskiej w branży healthcare. Manager operacyjny z wieloletnim doświadczeniem. Koordynator kluczowych procesów w zakresie administrowania placówką medyczną oraz kompleksowej obsługi klienta – pacjenta.

Posiada 5-letnie doświadczenie trenerskie. Właścicielka firmy doradczej AG4 Consulting. Specjalizuje się między innymi w: 

  • koordynowaniu procesów sprzedażowych w placówce medycznej
  • prowadzeniu zespołu rejestracji (od rekrutacji, poprzez szkolenia, do kontroli realizacji wyznaczonych celów)
  • zarządzaniu projektami w placówkach medycznych.

Swoje doświadczenie z zakresu zarządzania przekazuje na szkoleniach z zakresu: zarządzania czasem, organizacji pracy w zespole medycznym,  komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej w placówce medycznej (w tym m.in. z pacjentem i rodziną, radzenie sobie ze stresem i przeciwdziałanie wypaleniu zawodowemu) oraz zarządzanie zasobami ludzkimi w placówce medycznej,

Marcin Sawicki

Marcin Sawicki

zarządzanie w medycynie, optymalizacja procesowa

 Menedżer z szerokim doświadczeniem w budowaniu zespołów, tworzeniu i wdrażaniu procesów oraz programów badań jakościowych, a także organizowaniu dużych samodzielnych jednostek organizacyjnych zorientowanych na klienta.

Posiada 20-letnie doświadczenie w tworzeniu i zarządzaniu procesami obsługi klienta w dużych strukturach organizacyjnych, w tym 10-letnie w prywatnej opiece medycznej (Medicover i PZU Zdrowie).

Według talentów Gallupa, wieczny optymista, którego współpraca z ludźmi napędza do działania. Odpowiedzialny maksymalista dążący do osiągnięcia wyznaczonych celów. Wizjoner zainspirowany przyszłością, chętnie poszukujący nowych pomysłów i idei. Jego tajną bronią jest komunikatywność oraz umiejętność budowania dobrych relacji.

 Prywatnie pasjonat off-roadu oraz caravaningu.

Elżbieta Manuiło-Lesicka

Elżbieta Manuiło-Lesicka

nowe media, video

 

Właścicielka studia Manilov, ekspertka w dziedzinie produkcji i dystrybucji social video (Facebook, Instagram, YouTube) oraz nowych multimediów (oprawa wizualna, mapping 3d), właścicielka Studio Manilov, coach SIT (Systematic Inventive Thinking). Ponad 10-letnie doświadczenie w produkcji treści filmowych jako videographer, swoją wiedzę przekazuje podczas warsztatów na największych wydarzeniach targowych, np. takich jak: Beauty Days Blogger. Od 3 lat prowadzi internetowe społeczności edukacyjne w zakresie produkcji i montażu video. Jej prace wizualne reprezentowały Polskę na międzynarodowych festiwalach m.in. Moskwie, Amsterdamie, Londynie czy Kassel.

W ciągu ostatnich 3 lat przeprowadziła ponad 500 godzin warsztatów edukacyjnych z zakresu produkcji i montażu video. Wspiera i optymalizuje kanały YouTube, prowadzi grupę wsparcia „Ogarnij YouTube”, tworzy kursy online w tematyce social media.

Paulina Haak

Paulina Haak

nowe media, fotografia

Właścicielka studia fotograficznego Paulina Haak Fotografia oraz współwłaścicielka kreatywnej przestrzeni coworkingowej Świetlica Collective Space w Gdańsku. Ekspertka w produkcji zdjęć wizerunkowych i reklamowych dla marek na social media (Facebook, Instagram). W ostatnich latach stworzyła ponad 200 sesji zdjęciowych, które wspierają unikalny i profesjonalny wizerunek marek. Jej fotografie były publikowane w wielu magazynach takich jak np. Wprost, Prestiż Trójmiasto, The Mother Mag, Mint, Barber Expert Magazine. 

Swoje 8-letnie doświadczenie z zakresu fotografii oraz art direction przekazuje na licznych warsztatach indywidualnych i szkoleniach.

X