Dorota Rycharska

Dorota Rycharska

modele biznesowe, zarządzanie, przywództwo, design thinking, UX

 

Właścicielka i twórczyni #AgileBiznes – koncepcji transformacji firm opartej na ogromnej wprawie w zarządzaniu organizacjami, wdrażaniu do biznesu najlepszych rozwiązań metodologii Agile oraz umiejętności twórczego rozwiązywania problemów, finalnie budujących przyjazne procesy i doświadczenia na ścieżce klientów.

Dyrektor Zarządzający Agile Biznes, absolwentka Management Development Program ICAN Institute, socjolog, certyfikowany Agile PM i Prince2 PM, projektant Design Thinking, certyfikowany konsultant MexieDISC.

Oprócz działalności doradczej współprowadzi w Gdańsku firmę usługową, docenianą przez klientów.

Elżbieta Manuiło-Lesicka

Elżbieta Manuiło-Lesicka

nowe media, video

 

Właścicielka studia Manilov, ekspertka w dziedzinie produkcji i dystrybucji social video (Facebook, Instagram, YouTube) oraz nowych multimediów (oprawa wizualna, mapping 3d), właścicielka Studio Manilov, coach SIT (Systematic Inventive Thinking). Ponad 10-letnie doświadczenie w produkcji treści filmowych jako videographer, swoją wiedzę przekazuje podczas warsztatów na największych wydarzeniach targowych, np. takich jak: Beauty Days Blogger. Od 3 lat prowadzi internetowe społeczności edukacyjne w zakresie produkcji i montażu video. Jej prace wizualne reprezentowały Polskę na międzynarodowych festiwalach m.in. Moskwie, Amsterdamie, Londynie czy Kassel.

W ciągu ostatnich 3 lat przeprowadziła ponad 500 godzin warsztatów edukacyjnych z zakresu produkcji i montażu video. Wspiera i optymalizuje kanały YouTube, prowadzi grupę wsparcia „Ogarnij YouTube”, tworzy kursy online w tematyce social media.

Paulina Haak

Paulina Haak

nowe media, fotografia

Właścicielka studia fotograficznego Paulina Haak Fotografia oraz współwłaścicielka kreatywnej przestrzeni coworkingowej Świetlica Collective Space w Gdańsku. Ekspertka w produkcji zdjęć wizerunkowych i reklamowych dla marek na social media (Facebook, Instagram). W ostatnich latach stworzyła ponad 200 sesji zdjęciowych, które wspierają unikalny i profesjonalny wizerunek marek. Jej fotografie były publikowane w wielu magazynach takich jak np. Wprost, Prestiż Trójmiasto, The Mother Mag, Mint, Barber Expert Magazine. 

Swoje 8-letnie doświadczenie z zakresu fotografii oraz art direction przekazuje na licznych warsztatach indywidualnych i szkoleniach.

Małgorzata Amarjan

Małgorzata Amarjan

zarządzanie w medycynie

 

Manager operacyjny, doradca w obszarze healthcare z wieloletnim doświadczeniem menadżerskim w koordynowaniu kluczowych procesów, takich jak: zarządzanie pracą recepcji, rekrutacją, zarządzanie zespołem i procesami w placówce medycznej, sprzedaż i kompleksową obsługą klienta.

Marcin Sawicki

Marcin Sawicki

zarządzanie w medycynie, optymalizacja procesowa

 Menedżer z szerokim doświadczeniem w budowaniu zespołów, tworzeniu i wdrażaniu procesów oraz programów badań jakościowych, a także organizowaniu dużych samodzielnych jednostek organizacyjnych zorientowanych na klienta.

Posiada 20-letnie doświadczenie w tworzeniu i zarządzaniu procesami obsługi klienta w dużych strukturach organizacyjnych, w tym 10-letnie w prywatnej opiece medycznej (Medicover i PZU Zdrowie).

Według talentów Gallupa, wieczny optymista, którego współpraca z ludźmi napędza do działania. Odpowiedzialny maksymalista dążący do osiągnięcia wyznaczonych celów. Wizjoner zainspirowany przyszłością, chętnie poszukujący nowych pomysłów i idei. Jego tajną bronią jest komunikatywność oraz umiejętność budowania dobrych relacji.

 Prywatnie pasjonat off-roadu oraz caravaningu.

X