O NAS

 

JAK PRACUJEMY?

Jak pracujemy

Wspieramy projektowanie procesów, modeli biznesowych, budowanie i angażowanie zespołów, rozwój kompetencji lidera.

Wiemy również, że konsultacje biznesowe to najszybszy i zarazem najbardziej efektywny sposób, by uzupełnić wiedzę na temat skutecznych strategii, technik oraz narzędzi wspierających rozwój Twojej firmy.

UKŁADAMY PROCESY W FIRMACH, DZIĘKI CZEMU:

MENADŻER

będzie wiedział, co powinien robić i stworzy  dobrze działająca firmę, zwiększy zyski i satysfakcję z pracy!

 

ZAANGAŻOWANY ZESPÓŁ

który rozwija się z twoją firmą i współtworzy jej wartość.

 

Analizujemy sytuację w Twojej firmie

diagnozujemy potrzeby, oceniamy procesy w wymiarze rynkowym, strategicznym i kompetencyjnym

Rozpoczynamy współpracę

Rozpoczynamy usprawnienia i transferujemy wiedzę do twojej firmy, angażujemy ludzi w działanie, inspirujemy, być realizować efektywne procesy i doświadczenia na ścieżce klientów twojej firmy

Rekomendujemy ulepszenia i proponujemy sposoby działania

Na bazie wiedzy i doświadczeń tworzymy plan działań. W uzasadnionych sytuacjach rekomendujemy do współpracy najlepszych specjalistów z rynku

Czas na follow Up

Weryfikujemy rezultaty podjętych działań i wyciągamy wnioski sprawdzamy w praktyce działanie liderów i zespołów oraz badamy zadowolenie klientów

dofinansowanie z funduszy UE

Spełniamy wszystkie kryteria, by szkolenia były dofinansowane do 80 % przez Fundusze Europejskie. 

 

Posiadamy Certyfikat jakości świadczonych usług SUS 2.0 (Standard Usługi Szkoleniowo-Rozwojowej Polskiej Izby Firm Szkoleniowych)  przyznany przez DEKRA CERTYFICATION Sp. z o.o. o numerze: DEKRA/SUS/000246/1 uznawany na terenie całego kraju wpis do Bazy Usług Rozwojowych przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości z możliwością świadczenia usług szkoleniowych dofinansowanych z EFS wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych, wpisaną do RIS pod numerem ewidencyjnym 2.22/00195/2017

 

Dlatego nasze usługi rozwojowe (szkolenia i usługi doradcze) mogą otrzymać dofinansowanie.

Zobacz jak to zrobić – przejdź z nami przez proces:

ZAREJESTRUJ SIĘ W BAZIE USŁUG ROZWOJOWYCH, CZYLI BUR

 

ZNAJDŹ OPERA REGIONALNYCH PROGRAMÓW OPERACYJNYCH (RPO) W TWOIM WOJEWÓDZTWIE

 

JEŚLI CHCESZ SKORZYSTAĆ ZE ŚRODKÓW Z AKADEMII MENADŻERA MSP

ZNAJDŹ OPERA REGIONALNYCH PROGRAMÓW OPERACYJNYCH (RPO) W TWOIM WOJEWÓDZTWIE

 

WYSZUKAJ NASZE SZKOLENIA I ZAPISZ SIĘ NA USŁUGĘ ZA POŚREDNICTWEM BUR

PODPISZ Z OPERATOREM UMOWĘ NA REFUNDACJĘ KOSZTÓW WARSZTATÓW

WEŹ UDZIAŁ W NASZYCH WARSZTATACH I OCEŃ JE 🙂

ROZLICZ USŁUGĘ Z OPERATOREM. DOFINANSOWANIE MOŻE WYNIEŚĆ DO 80% CENY USŁUGI

Kilka słów o mnie

Łączę projektowanie rozwiązań (procesów, doświadczeń klienta) z zarządzaniem i przywództwem, bo jedynie liderzy otwarci na ludzi i nowe pomysły mają szansę na rozwój. To oni będą wyznaczali kierunki działania i wyróżnią się na rynku podobnych produktów i usług.

20 LAT DOŚWIADCZENIA

Skuteczne wdrożenia
zmian w firmach

Kreatywne rozwiązywanie problemów

Jestem właścicielką i twórczynią #AgileBiznes – koncepcji transformacji firm opartej na ogromnej wprawie w zarządzaniu organizacjami, wdrażaniu do biznesu najlepszych rozwiązań metodologii Agile oraz umiejętności twórczego rozwiązywania problemów, finalnie budujących przyjazne procesy i doświadczenia na ścieżce klientów.

Jestem Dyrektorem Zarządzającym Agile Biznes, absolwentką Management Development Program ICAN Institute, socjologiem, certyfikowanym Agile PM i Prince2 PM, projektantem Design Thinking., certyfikowany konsultant MaxieDISC.

Oprócz działalności doradczej współprowadzę w Gdańsku firmę usługową, docenianą przez klientów .

 

W TOP 5 Moich mocnych stron według badania Gallupa, najlepsze rezultaty w ramach projektów realizowanych dla klientów pomagają mi osiągać następujące cechy:

  • Jako maksymalista widzę talenty i mocne strony u innych oraz wnoszę w ich pracę wartość.
  • Jako strateg mam zdolność do wymyślania i wynajdywania najlepszych sposobów działania. Patrzę z odległej perspektywy, dzięki czemu dostrzegam złożoność sytuacji oraz umiem określić alternatywne sposoby działania, które mogą być szybko zastosowane w odpowiedzi na problemy.
  • Jako aktywator sprawiam, aby rzeczy się działy. Mam zdolność obracania myśli w działanie, więc jeśli podejmę decyzję - od razu przechodzę do działania.
  • Jako  odkrywca mam naturalną zdolność do rozwiązywania problemów z wielu perspektyw. Myślę nieszablonowo,  fascynują mnie nowe pomysły i koncepcje, które przychodzą mi z łatwością.
  • 5 TOP cech to empata, dzięki niej buduję i dbam o relacje, wczuwam się i rozumiem emocje otaczających mnie osób,  w rezultacie pomagając ludziom wyrazić swoje uczucia i oddać im głos w ich życiu.

 

Agile Sp. z o. o jest członkiem Polskiej Izby Firm Szkoleniowych

CHCESZ UZYSKAĆ DODATKOWE INFORMACJE?

X