Wszystko się łączy

21 Paź Bez kategorii

Ostatnio w rozmowie z klientem usłyszałam miłe słowa, że z przyjemnością obserwuje, jak wiele różnych projektów realizuję. A że faktycznie jestem pasjonatką budowania przyjaznych procesów i zespołów oraz budowania zyskownych modeli biznesowych, to przytaknęłam mówiąc:

„Tak! I na dodatek to wszystko się łączy!” Dlaczego?

 • bo umiem angażować ludzi we wspólne cele
 • bo bardzo dobrze wyjaśniam trudne zagadnienia
 • bo skutecznie motywuje do wdrażania zmian!

Bo moim celem jest dać jak największą wartość przedsiębiorcy w postaci:

 • nowych pomysłów, rozwiązań
 • nowego spojrzenia na dotychczasowe działania i ich usprawnienia
 • wprowadzenie zmian, które wpływają na zwiększeni zysków

I mimo, że czasem nie realizujemy wspólnie wszystkich procesów – bo przecież nie we wszystkich aspektach  jestem ekspertem, to moim wielkim sukcesem jest INSPIROWANIE DO ZMIAN.

Usług doradcze dla biznesu i dla placówek dentystycznych to mój biznes core – wiem, że wspólnie wypracowane działania dają rzeczywisty zwrot z inwestycji w pracę ze mną. Dodam, że wiedzę i narzędzia niezbędne do prowadzenia firmy, opieram na prostych elementach zarządzania projektami, które doskonale sprawdzają się biznesie.

Równolegle powstaje projekt, który lada dzień ujrzy światło dzienne – to pierwsze w Polsce modułowe szkolenie online dla branży medycznej. Mam pewność, że rozwój biznesu dotyczącego ochrony zdrowia będzie możliwy jedynie wtedy, gdy za technologią „nadąży” wizja naszego biznesu i ludzie, bez których nawet najbardziej zaawansowane technologie nie będą miały racji bytu. Wiem również że nie wszystko da się „zrzucić” na trudnego pacjenta, jeśli zespół nie zmieni podejścia do siebie nawzajem!

Jednak zawsze bardzo uważnie obserwuję i słucham potrzeb właścicieli firm. Dzięki temu widzę problemy z innej perspektywy, w innym kontekście.  Uważność zresztą jest chyba najcenniejszą umiejętnością, której w naszym dynamiczny świecie trzeba się nauczyć, by dostrzegać nowe rozwiązania, trendy i mikrozmiany.

A w związku z tym, że pracuję z różnymi branżami:

 • dzięki uważności potrafię implementować rozwiązania nieszablonowo, tak, jak nikt wcześniej nie spojrzał na problem w danej branży.
 • Dzięki temu zauważam inne możliwości konkurowania na rynku podobnych usług lub produktów.

Finalnie z tych obserwacji rodzą się świetne nowe projekty, które realizuje z różnymi ekspertami, z czego jestem niezmiernie dumna i właśnie w taki sposób, że WSZYSTKO SIĘ ŁĄCZY!

 • Pierwszym połączeniem jest Akademia Zwinnej Liderki. Projekt, który powstał z chęci i pasji zmiany, postawienia na zwinność rozumianą jako gotowość do zmiany i nauki, otwartość na eksperymentowanie i dostosowywanie się. To program skierowany do kobiet jako odpowiedź na coraz większe zapotrzebowanie przedsiębiorczyń i menadżerek na zwinne zarządzanie oparte na wartościach agile.
 • Kolejny projekt to warsztaty dla przedsiębiorców, które realizuję osobiście (również w ramach pracy indywidualnej) To dwumodułowy program dotyczący budowania modelu biznesowego oraz modelu pracy właściciela firmy. To świetny kompas dla przedsiębiorcy – zwłaszcza takiego, który rozpoczyna przygodę z własnym biznesem, który w prosty sposób łączy potrzeby interesariuszy: klient – firma, pracownik – firma, firma – osobisty rozwój szefa. I znowu WSZYSTKO SIĘ ŁĄCZY!
 • No i teraz powstaje – kolejny projekt, który realizuje w innej konstelacji. To warsztat dla przedsiębiorców  tym razem niezależnie od płci, który odpowiada na potrzebę zmieniającego się rynku, czyli jak dostosować wizerunek firmy i model biznesu do otaczającej rzeczywistości. Jak szybko, sprawnie, jasno i w odniesieniu do konkretnych problemów strategicznych nauczyć się działać w oparciu i najnowsze rozwiązania – marketing internetowy i design thinking. No właśnie – działać skutecznie, prosto, w rozwiązaniu skrojonym na miarę! Takie właśnie będą nowe warsztaty #czasnazmiany, których pierwszą edycje zaplanowaliśmy już w listopadzie!

Po doświadczeniu korporacyjnym  wiem, że rak współpracy, zamykanie się w silosach marnuje potencjał, a siłą, motorem napędowym zmian i wyzwanie współczesności jest współpraca!

Jak wszystko się łączy – rośnie biznes!

Zobacz więc w Agile – wszystko się łączy! A wielość projektów odpowiada na jedną potrzebę – wspierania przedsiębiorców w kreowaniu modeli biznesowych zmieniających oblicze branży!

Zatem:

 • doradztwo w biznesie
 • doradztwo w stomatologii
 • kurs zarządzania zespołem i rozwojem firmy
 • Akademia Zwinnej Liderki
 • #czasnazmiany: warsztat dotyczącey budowania model biznesowego i marki firmy

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *