Doradztwo
w medycynie

Twój biznes Nasza wiedza Twoja satysfakcja

Jeżeli prowadzisz gabinet medyczny mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Wspieramy lekarzy w prowadzeniu biznesu.

Proponujemy kompleksowe wsparcie placówek ochrony zdrowia skierowane na:

  • inwestycje i rozwój gabinetu,
  • budowanie wygrywających strategii skierowanych na zwiększenie dochodów, budowanie marki, uzyskanie przewagi konkurencyjnej
  • skuteczne zarządzanie placówką medyczną
  • rozwoju kompetencji lidera z wykorzystaniem efektywnych narzędzi zarządczych
  • budowaniu zespołu: od rekrutacji, wdrożenia i świadczenia profesjonalnej obsługi pacjentów

Opracowaliśmy autorski program, dzięki któremu nauczysz się efektywnie zarządzać zespołem, zwiększysz zaangażowanie pracowników w oparciu o mądrą organizację pracy gabinetu oraz  proste procesy. Nauczymy Cię jak budować lojalność i zadowolenie pacjentów, którzy będą polecać Twoje usługi. Nasz program to również szkolenia z zakresu profesjonalnej obsługi pacjenta oraz budowania wartości usługi w trakcie konsultacji i prezentowania opcji leczenia przez lekarza.

Pracujemy systemowo: rozpoczynamy od analizy potencjału twojej placówki, badamy Twoje kompetencje zarządcze i na tej bazie modelujemy strategię zgodną z kultura organizacyjną Twojej firmy.

Kompleksowy zakres wsparcia możesz sfinansować z Funduszy Europejskich przeznaczonych na działania rozwojowe Twojej firm.  Mamy doświadczenie i dobre efekty pracy. Skontaktuj się z nami i przekonaj się, jak nasza wiedza i doświadczenie wpłynie na rozwój Twojego biznesu i zobacz jakie szkolenia przygotowaliśmy specjalnie dla Twojej praktyki lekarskiej.