Doradztwo
w medycynie

DentalBiznes – doradztwo biznesowe w medycynie. Wspieramy lekarzy w prowadzeniu biznesu.

Wspieramy w rozwoju i zarządzaniu zespołem placówki medyczne, specjalizujemy się w stomatologii.

Myśląc o zarządzaniu w branży medycznej dość często ulegamy stereotypowi i przez zarządzanie rozumiemy głównie koncentrowanie się na najnowszych technologiach, materiałach, narzędziach, czy kolejnych szkoleniach podnoszących wiedzę i umiejętności medyczne. Zapominamy jednak, że rozwój biznesu medycznego będzie możliwy jedynie wtedy, gdy za technologią „nadąży” wizja naszego biznesu i ludzie, bez których nawet najbardziej zaawansowane technologie nie będą mogły być wykorzystywane z korzyścią dla firmy i przede wszystkich dla Pacjentów.

Dlatego niezmiernie ważne jest, aby posiadać ideę, kierunek, w którym będziesz rozwijać w Twojej praktyce medycznej. A potem umieć wdrożyć ideę w życie!

Dlaczego jesteśmy skuteczni? Ponieważ wychodzimy na przeciw potrzebom współczesnego zarządzania placówką medyczną.

  • na codzień zajmujemy się konsultingiem menadżerskim
  • skutecznie wdrażamy zmiany
  • mamy doświadczenie w zarządzaniu efektywnymi i wygrywającymi zespołami

Proponujemy kompleksowe wsparcie placówek ochrony zdrowia skierowane na:

  • skuteczne zarządzanie placówką medyczną
  • budowanie wygrywających strategii skierowanych na zwiększenie dochodów, budowanie marki, uzyskanie przewagi konkurencyjnej
  • rozwoju kompetencji lidera z wykorzystaniem efektywnych narzędzi zarządczych
  • budowaniu zespołu: od rekrutacji, wdrożenia i świadczenia profesjonalnej obsługi pacjentów – zarówno lekarzy, jak i pozostałych członków zespołu
  • inwestycje i rozwój gabinetu,

Opracowaliśmy autorski program #dentalbiznes, dzięki któremu nauczysz się efektywnie zarządzać zespołem, zwiększysz zaangażowanie pracowników w oparciu o mądrą organizację pracy gabinetu oraz  proste procesy. Nauczymy Cię jak budować lojalność i zadowolenie pacjentów, którzy będą polecać Twoje usługi. Nasz program to również szkolenia z zakresu profesjonalnej obsługi pacjenta oraz budowania wartości usługi w trakcie konsultacji i prezentowania opcji leczenia przez lekarza.

Pracujemy systemowo: rozpoczynamy od analizy potencjału twojej placówki, badamy Twoje kompetencje zarządcze i na tej bazie modelujemy strategię zgodną z kultura organizacyjną Twojej firmy.

Kompleksowy zakres wsparcia możesz sfinansować z Funduszy Europejskich przeznaczonych na działania rozwojowe Twojej firm.  Mamy doświadczenie i dobre efekty pracy. Skontaktuj się z nami i przekonaj się, jak nasza wiedza i doświadczenie wpłynie na rozwój Twojego biznesu i zobacz jakie szkolenia przygotowaliśmy specjalnie dla Twojej praktyki lekarskiej.

DentalBiznes - doradztwo biznesowe w medycynie. Wspieramy lekarzy w prowadzeniu biznesu.DentalBiznes - doradztwo biznesowe w medycynie. Wspieramy lekarzy w prowadzeniu biznesu.DentalBiznes - doradztwo biznesowe w medycynie. Wspieramy lekarzy w prowadzeniu biznesu.